Promak Tasarım, mimari proje maketleri başta olmak üzere, konut maketleri, ticari yapı maketleri, endüstriyel ve enerji tesisi maketleri , gemi maketleri, endüstriyel ürün tasarım maketleri, hediyelik eşya maketleri vb. her türlü maket uygulamaları konularında hizmet veren bir firmadır.

 

Promak Tasarım olarak, Ümraniye Dudullu KEYAP Sanayi Sitesinde uzman kadromuz ile Maket sektöründe kalite ve güveni sunmaya devam ediyoruz.

M Mimari proje maketleri başta olmak üzere, tarihi eser maketleri,endüstriyel ürün prototipleri, hediyelik eşya maketleri, vb. her türlü maket uygulamaları konularında faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmamız, 1996 yılından itibaren farklı firmalarda atölye şefliği pozisyonunda profesyonel maket çalışmaları yürüten Hüseyin POLAT tarafından, 2007 yılında kurulmuştur. Altı ay gibi kısa bir sürede büyüyerek uzman eleman kadrosunu oluşturmuş ve son teknolojiye uygun makine alımlarını gerçekleştirmiştir. Ve bugün Ümraniye KEYAP San. Sitesinde uzman kadrosu ile maket faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalışmalarımızda, iki adet Lazer kesim makinası, bir adet büyük iki adet küçük CNC işleme tezgahı ve 3d printer makinaları ile teknolojinin sağladığı olanaklar en iyi şekilde kullanılmakta, maketin oluşturulmasında asıl önemi olan el işçiliği ile de, en yüksek kalitede üretim yapılmaktadır.

Maketlerimiz; gerçeğine en yakın detay, doku, renk ve ışık kombinasyonu sağlanarak üretilmekte, yapım sürecinde tasarımcı ile sürekli bir bilgi paylaşımı yapılarak, gerektiği durumlarda sorunların çözümüne yönelik öneriler getirilmekte ve alternatif olabilecek malzeme, ürün çeşidi sunulmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne; araştırmacı, kendini yenilemeye açık kimliğimiz, profesyonel ekip anlayışımız, her gün artan heyecan ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize kalite ve güvenilirliği sunmak ve zamanında teslim prensibi ile sürekliliği sağlamak en temel ilkemiz olmuştur.

Müşteri portföyünü kalitesi ile oluşturmuş bir firma olarak, edindiğimiz müşteriler sürekli müşterimiz haline gelmiş ve karşılıklı güven ortamı içerisinde çalışma imkanı sağlanmıştır. Maketlerimiz, yurtiçi ve yurt dışında üst düzey devlet yöneticilerine sunulma, hediye edilme imkanı bulmuş ve birçok inşaat-emlak fuarında da sergilenmiştir.